Ostja ja müüja kohtuvad uues Marketplace’s!

 

Uudne infovahetuskeskkond, mis annab teenusepakkujale ja müüjale võimaluse oma tooteid või teenuseid pilkupüüdvalt kuulutada.

Kuulutusi võib lihtsalt sirvida, vajadusel otsida pakkumisi eri valdkondade kaupa või siis teostada juba detailset märksõnaotsingut.

Kõik kuulutused on varustatud automaatse info-ja hinnapäringuvõimalusega – klikates ikoonile „Infopäring“ saab kiirelt ja muretult müüjaga kontakti astuda.

Esilehelt leiad alati kõige värskemad kuulutused.

 

 

Kuulutuste lisamine

Kuulutusi saab lepinguline klient lisada klikates iseteeninduskeskkonnas „Marketplace“ ikoonile ja seejärel „Lisa uus kuulutus“.
Lisatavate kuulutuste hulk sõltub sõlmitud lepingumahust.
Kuulutuse lisamiseks tuleb täita alljärgnevad väljad:

  • Toote/teenuse nimetus

Kirjuta lühidalt aga võimalikult konkreetselt, mida pakud. Toote/teenuse nimetus ilmub kuulutuste nimekirja pilkupüüdvas punases kirjas ja annab võimaluse koheselt õiget klienti kõnetada.

  • Hind – alates/kokkuleppel

Siia sisesta kas konkreetne hind, hinnavahemik või soovi korral märgi ära, et pakutava toote hind kujuneb kokkuleppel.

  • Toote/teenuse kirjeldus

Võimaldab sisestada maksimaalselt 340 tähemärki, et välja tuua toote/teenuse põhiomadused ja –eelised. Teksti koostamisel pea meeles, et kõik tutvustuses sisalduvad sõnad toimivad Marketplace’s otsitavate märksõnadena. Lühidalt, mida rohkem konkreetse teemaga seostuvaid sõnu kasutad, seda paremini potentsiaalsetele klientidele leitav oled.

  • E-maili aadress

Vaikimisi kuvatakse alati sinu ettevõtte üldandmetes ära toodud kontaktmeil. Vajadusel saad aga seda muuta.

  • Vali rubriik

Määra kindlaks, mis valdkonna alt sinu avaldatud kuulutust kuvatakse. Kasuta rippmenüüd ja vali pakutava toote ja teenusega võimalikult lähedalt haakuv rubriik.

  • Pilt

Klikates ikoonile „Vali fail“ saad kuulutusele lisada illustreeriva pildi (maksimaalse suurusega 1,8 Mb). Soovitame kindlasti seda võimalust kasutada, sest nii tõuseb oluliselt sinu kuulutuse nähtavus.

 

Olles täitnud kõik välja, klikka „Salvesta“ ja sinu kuulutus on koheselt aktiivne.

 

 

Kui tunned, et sinu pakutav toode või teenus on senini teenimatult vähe kõlapinda leidnud, siis kuuluta sellest kindlasti Marketplace’s!

Võta julgelt ühendust meie müügitiimiga info@aripluss.ee
Üheskoos leiame just sinu firmale sobiva koostööpaketi!

 

 

Saada meile oma ettepanekud, kommentaarid ja koostöömõtted info@aripluss.ee

 
 
Поиск информации на русском языке предоставлен информационным
порталом “Деловой Справочник”
Staapli 4, 10415 Tallinn