ÜLE OÜ

KONTAKTINFO

10405442
Peterburi tee 46-208, Tallinn, 11415
621 5883
 

LISAKONTAKTANDMED

faks 6211299
Kuusalu teemeister Leho Rebane 5141717
Kose teemeister Hendrik Jürgenson 53303490
müügijuht Tiiu Kaalep 6210003

TEGEVUSE KIRJELDUS

Firma ÜLE loodi 1990. aastal esimeste teede alal tegutsevate eraettevõtete seas Eestis. Oma põhitegevuseks peame teede pindamist ja korrashoidu.

PINDAMINE

...on parima kvaliteedi-hinna suhtega tehnoloogia kõvakattega teede sõidetavuse säilitamiseks.

Pindamises oleme Eestis esirinnas olnud alates 1993. aastast. Erilist tähelepanu pöörame kvaliteedi tagamisele. Selle nimel on aastate jooksul loobutud nii mõnestki tööst ja tehtud kulutusi ka ebaõnnestumiste parandamiseks. See põhimõte on toonud meile tõsise süüdistuse monopolis - kvaliteedimonopolis. Selle säilitamise nimel töötame ka edasi.

TEEDE KORRASHOID

Olles initsiaatoriks pilootprojektis täiemahulise teede korrashoiu peale, mis algatati koostöös Maanteeametiga 1994. aastal, oleme kaasa aidanud eraettevõtluse arengule Eesti teedemajanduses. Praegune suund teedevalitsuste erastamisele on selge märk nimetatud projekti õnnestumisest.

KAUBANDUS

Oma vajadustest lähtuvalt oleme hakanud kasutama ja teistelegi pakkuma mitmesuguseid liikluskorraldusvahendeid, teedemasinaid ja nende varuosi.

MÄRKSÕNAD

BRITAX, teemeistrid, teede pindamine, aukude remont, kruusateede hööveldamine, teede tolmutõrje, liikluskorraldusvahendite paigaldus, liikluskorraldusvahendite müük, teepeenarde niitmine, lumetõrje, libedusetõrje, kergkatete ehitus, teeehitus, liiklusmärgid, teede remont, teede sool, teede hooldus, piirdevõrgud, piirdelindid, künnised, ohutuskoonused

KAUBAMÄRGID

  • BRITAX

TEGEVUSALAD

LISAINFO

 

QR KOOD ?

 

TÖÖAEG

  • avatud E-R 9-17

FILIAALIDE ASUKOHAD

 
Поиск информации на русском языке предоставлен информационным
порталом “Деловой Справочник”
Kasutaja sisselogimine
Unustasid parooli?
Kasutusjuhend
Metalli 3, 10615 Tallinn