Taavi Tarkvara OÜ

KONTAKTINFO

10265337
Turu plats 5,, Tallinn, 11611
6800855
 

LISAKONTAKTANDMED

faks 6800859
GSM 56800855

TEGEVUSE KIRJELDUS

Turu plats 5 -17 11611 Tallinn Harjumaa
Taavi Tarkvara OÜ on asutatud 1996 . aasta aprillis ning ta põhineb 100% eesti kapitalil. Taavi Tarkvara OÜ põhitegevusvaldkonnaks on majandustarkvara TAAVI arendus, müük ja hooldus, millega on tegeletud juba 1991. aastast alates. Lisategevusvaldkonnaks on mitmesugused programmeerimistööd.

TAAVI majandustarkvara kasutajate hulka kuuluvad valdavalt keskmised ja suuremad Eesti ettevõtted, kes vajavad oma töös paindlikku ja firma vajadusi arvestavat infosüsteemi. Tegevusvaldkondade kaupa on tegu väga erinevate firmadega, põhiprofiilideks oleksid kaupade hulgi- ja jaemüük, mitmesugune tootmine (s.h. näiteks pagaritoodete tootmine ja turustamine), teenindus, turvateenused, kinnisvara haldamine, liisingteenuste pakkumine jne. Osa meie tarkvarapakettidest (Palk, Personal ja Põhivara) on integreeritavad ka teiste Eestis levinud finantstarkvaradega ning nende müügivõrku on kaasatud ka edasimüüjad.

Meie missiooniks on pakkuda ja arendada laia funktsionaalsusega ning kliendi vajadusi arvestavat kodumaist majandustarkvara käsikäes asjatundliku ja operatiivse kasutajatoega.

MÄRKSÕNAD

Majandustarkvara Taavi tootmine, müük, hooldus, Taavi palk - töötasu arvestus, palgaarvestus, palgaprogramm, maksuaruandlus, Taavi tööajaarvestus - tööajatabelite koostamine, Taavi finants - finantsarvestus (arved, kassa, pank), Taavi ladu - kaupade jaemüük, hulgimüük, laoarvestusprogramm, Taavi eelarve - osakondade ja kogu firma eelarve ja täitmine, Taavi põhivara - põhivarade arvestus, Taavi personal - personaliarvestusprogramm, töötajate arvestus, Taavi kliendihaldus - suhted firmadega, kalender, kliendihaldusprogramm, Taavi kontsern - kontserniarvestus, Taavi täitur - lisamoodul täiturite töö lihtsustamiseks, Taavi reisid - lisamoodul reisibüroodele, Taavi laenulepingud - lisamoodul laenudega tegelevatele ettevõtetele, Tarkvaraprogrammid raamatupidamisele

TEGEVUSALAD

LISAINFO

 

QR KOOD ?

 
 
Поиск информации на русском языке предоставлен информационным
порталом “Деловой Справочник”
Staapli 4, 10415 Tallinn