Järvamaa Perearstide Selts

KONTAKTINFO

80142197
Vee, 6, Paide linn, Paide vallasisene linn, 72713
3851887
 

TEGEVUSE KIRJELDUS

Vee 6 72713 Paide vallasisene linn Paide linn vald Järvamaa
Perearst Ilme Last
Pärnu 56 72712 Paide Järvamaa 3851229
ilme@hot.ee

Perearst Ingrid Alt
Vee 6 72713 Paide Järvamaa 385 1887
Nooruse 3 Roosna-Alliku 73201 Paide linn
Järvamaa 385 1211
ingrid.alt@mail.ee

Perearst Külli Paju
Vee 6 72713 Paide Järvamaa 385 1887
Lasteaia 4 Aravete Järva vald 73501 Järvamaa
3832237
qlly_paju@hotmail.com

Perearst Lea Urb
Viljandi 4 72211 Türi Järvamaa 384 8624
lea.urb@mail.ee

Perearst Liivi Roosileht
Viljandi 4 72211 Türi Järvamaa 384 8622
rooslii@hotmail.com

Perearst Piia Tamm
Viljandi 4 72211 Türi Järvamaa 384 8625
piiatamm@hot.ee

Perearst Ülle Trumm
Pärnu 56 72712 Paide Järvamaa 385 2766
perearst.trumm@gmail.com

Perearst Sirje Ots
Pargi 1 Kabala Türi vald 72001 Järvamaa 387 7811
Kahala Türi vald 72004 Järvamaa 3876661
sirjeots@hot.ee

Perearst Katrin Abel
Estonia pst 1 Oisu Türi vald 72301 Järvamaa 3871460
Viljandi mnt 8 Käru Türi vald 79201 Järvamaa
487 4770
katrin@aivalus.ee

Perearst Toomas Tamm
Viljandi 4 72211 Türi Järvamaa 384 8623
toomas.tamm@neti.ee


Perearst Tereza Maskina
Pärnu 56 72712 Paide Järvamaa 383 2516
perearst@gmail.com

Perearst Enn Sults
Lasteaia 4 Aravete Järva vald 73501 Järvamaa
383 2072
Pikk 15 Ambla Järva vald 73502 Järvamaa 3834031
ennsults@hot.ee

Perearst Ellen Lõhmus
Viljandi 4 72211 Türi Järvamaa 384 8621
rannat@hot.ee

Perearst Riina Lääne
Paide tee 16A Koeru 73001 Järvamaa 385 4363
riina@koeruarstikeskus.ee

Perearst Sirje Reinlo
Kesktee 11 Peetri Järva vald 73101 Järvamaa
386 4334
sirjereinlo@hot.ee

Perearst Silvia Nilbe
Kase 1 73301 Järva-Jaani Järva vald Järvamaa
386 3255
silvia@hot.ee

Perearst Rutt Luha
Mõisavahe tee 1 72501 Koigi Järva vald Järvamaa
389 6444
Kiigevere tee 3 72401 Imavere Järva vald Järvamaa
3897523
rutt.luha@mail.ee

Koeru Arstikeskus OÜ
Paide tee 16A 73001 Koeru Järva vald Järvamaa
3854363

Türi Tervisekeskus OÜ
Viljandi 4 72211 Türi Järvamaa 384 8620

Vee Perearstikeskus Paide Arst OÜ
Vee 6 72713 Paide Järvamaa 385 1887

Järvamaa Perearstide Selts
Vee 6 Paide 72713 Järvamaa 385 1887

Järva-Jaani Perearstikeskus OÜ
Kase 1 73301 Järva-Jaani Järva vald Järvamaa
386 3255

Perearst Kadri Riivik
Vee 6 Paide 72713 Järvamaa 385 1887
Lasteaia 4 Aravete 73501 Järvamaa 3832237
kadri.riivik@gmail.com

Perearst Maia Dzanelidze
Pärnu 56 72712 Paide Järvamaa 385 2383
maia.vmaia13@gmail.com

Perearst Signe Lieberg 3892488
Kooli 10, Väätsa, Türi vald 72801
signe.lieberg@neti.ee

MÄRKSÕNAD

perearstid, arstiabi

TEGEVUSALAD

LISAINFO

 

QR KOOD ?

 
 
Поиск информации на русском языке предоставлен информационным
порталом “Деловой Справочник”
Staapli 4, 10415 Tallinn