IBE Estonia OÜ

KONTAKTINFO

10963260
Hirve tee 12-2 Rae vald, Uuesalu, 75331
511 2885
 

HELISTA TASUTA

Palun oodake kuni teie kõne ühendatakse...
Kõne ühendamiseks sisesta oma

telefoninumber ja vajuta "Enter"

LISAKONTAKTANDMED

juhataja 5112885
Email
finantsjuht 56939139
Email
müügi- ja turundusjuht 5037704
Email
haldusjuht 5260430
Email
Koduleht http://www.uuesalu.ee

TEGEVUSE KIRJELDUS

IBE Estonia OÜ kuulub Soome EKE - Yhtiöt ettevõtete gruppi. EKE – Yhtiöt peamised tegevusalad on projekteerimine, ehitus ja raudteetransport. Aastal 1961 asutatud ettevõttel on olnud arendusprojekte üle maailma.

EKE Yhtiöt kannab tugevaid traditsioone efektiivse ja innovatiivse arendajana. Kaetud on kogu ehitusprotsess alates planeeringutest kuni ehitise kasutuselevõtuni, mis tagab ka hästitoimiva kvaliteedikontrolli.

EKE Yhtiöt rajab elurajoone, kus eesmärk on luua miljöö, milles inimene tunneb end mugavalt ja turvaliselt. Kõikjal ehitatakse välja nii teed kui kommunikatsioonid.

EKE Yhtiöt’e tütarettevõte IBE Estonia alustas tegevust Eestis 2003.a. Eestis on tegevus keskendunud seni eeskätt Tallinna lähistel asuvate elamupiirkondade arendamisele. Kokku on hetkel töös ca 10 erinevat projekti ca 200 ha maal Tallinna lähiümbruses.

Tänaseks on valminud ja praktiliselt lõpule viidud arendusprojekt Rae vallas Peetri külas, kuhu püstitati koostöös Soome Maja Ehitaja’ga paaris- ja ridaelamud, kokku 107 korteriomandit ning kolm kortermaja kokku 45 korteriga.

Uuesalu esimese ehitusetapi majad on ehitatud Finnfomo elementidest, eestlastele on nende toodang tuttav eelkõige Omatalo kaubamärgi järgi

MÄRKSÕNAD

kinnisvaraarendus, kinnisvarainvesteeringud, kinnisvarafirma, kinnisvara müük, kinnisvara üürimine, kinnisvara ehitus, kinnisvara projektid, elamuprojekt, elamupiirkond, elamu ehitus, arendus, Uuesalu, Järveküla, Patika, Uuetoa, EKE-Yhtiöt

TEGEVUSALAD

LISAINFO

 

QR KOOD ?

 

FILIAALIDE ASUKOHAD

 
Поиск информации на русском языке предоставлен информационным
порталом “Деловой Справочник”
Kasutaja sisselogimine
Unustasid parooli?
Kasutusjuhend
Metalli 3, 10615 Tallinn