A2D Projekt OÜ

KONTAKTINFO

12601182
Salme 41-4, Tallinn, 10413
528 2515
 

TEGEVUSE KIRJELDUS

A2D Projekt OÜ on ehituskonstruktsioonide projekteerimist ja arhitektuurseid lahendusi pakkuv firma. Hoone ehitamisel pakume autorijärelvalvet, et ehitus kulgeks projekti järgi ja tulemus oleks parim.

Meie eesmärgiks on aidata klientidel kaasa oma kodu rajamisele, pakkudes paindliku hinnaga projekte. Konstruktsioonide projekteerimisel on peamine ülesanne tagada lahenduste ökonoomsus ning läbimõeldus. Firma nimi tuleneb inglise keelsest fraasist: attention to details, mis viitab detailide tähtsusele meie projektides. Optimaalselt ja läbimõeldult projekteeritud konstruktiivne projekt võib tähendada märkimisväärset kokkuhoidu materjali tellimisel ja hoone ehitamisel.
MÄRKSÕNAD

projekteerimisfirmad, projekteerimisfirma, arhitektibüroo, ehitusprojektid, inseneribüroo, projekteerimine, ehitusprojekt, arhitektuur, projekt, konstruktsioonid, ehitusloa projekt, tootejoonised, jooniste digitaliseerimine, hoonete mõõdistamine, konsultatsioonid, ehitusprojektide valmistamine, ehitiste konstruktsioonide projekteerimine, tootejooniste valmistamine, autorijärelvalve, 3d visualiseerimine, ehitusprojektide ekspertiisid, ehitiste ekspertiisid, puitraammajade projekteerimine, rõdupiirete tehasejoonised, trepipiirdete tehasejoonised

TEGEVUSALAD

LISAINFO

 

QR KOOD ?

 
 
Поиск информации на русском языке предоставлен информационным
порталом “Деловой Справочник”
Staapli 4, 10415 Tallinn